Zapomenuté heslo | Registrace Přihlášení:
AGROMONT Vimperk spol. s r.o. / O NÁS
Kategorie

O NÁS

AGROMONT VIMPERK spol. s.r.o.

 

Společnosnost AGROMONT VIMPERK slaví v letošním roce své dvacetileté jubileum svého působení na trhu v oblasti staveb a technologií pro živočišnou výrobu.

U Krajského soudu v Českých Budějovicích byl AGROMONT VIMPERK zapsán 1. července 1992 jako společnost s ručením omezeným a je ryze český podnik. AGROMONT VIMPERK působí dlouhodobě na českém a slovenském trhu jako výhradní dodavatel staveb a technologií pro chov skotu, prasat a drůbeže a díky svým zkušenostem je dnes název již synonymem odborné způsobilosti, spolehlivosti a flexibility.

V současné době společnost zaméstnává téměř 90 zaměstnanců a její výrobní prostory tvoří dvě vlastní výrobní střediska sídlící v Bohumilicích a ve Vimperku. Tyto střediska zajišťují výrobu ocelových konstrukcí, stájových technologií a dalších technologických prvků jako jsou například přiháněče k dojírnám, napájecí žlaby, krmelce na pastviny, vozíky na mléko apod.

V roce 2010 otevřela své obchodní zastoupení na Slovensku, v roce 2012 na Moravě pod obchodním názvem AGROMONT-M, dále pak v Mongolsku a Rusku.

 

Kontakt

AGROMONT Vimperk spol. s r.o.
Bohumilice 88, 384 81 Čkyně
Telefon: +420 388 423 143
E-mail: mailto:eshop@agromont.cz

Odebírání novinek

MajorShop

Myspace Twitter G+ Facebook